Titles you rated
Anger ManagementRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate IRated ★ 2.5
Mr. Harrigan's PhoneRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
BaywatchRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
PriestRated ★ 2.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 2.0
The ChildeRated ★ 3.5