Series
Ratings
193
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.5
Secret CityRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Backstreet RookieRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 5.0
DudesRated ★ 4.0
Over ChristmasRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
McMillionsRated ★ 2.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5