Titles you rated
DisturbiaRated ★ 4.5
CasperRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 0.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0