Series
Ratings
51
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
 
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
 
IljimaeRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5