Series
Ratings
76
EricRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Kingdom ExodusRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0- KakuseiRated ★ 2.5
- トリハダRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0