Titles you rated
King and the ClownRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5