Titles you rated
EuphoriaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Soundtrack #1Rated ★ 3.0