Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0