Movies
Ratings
580
TwistersRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Ticket to ParadiseRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0- DreamRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0