Titles you rated
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
The DressmakerRated ★ 3.5