Series
Ratings
119
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0- Nagoya Yuki Saishuu Ressha Season 5Rated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.5