Titles you rated
City HunterRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0