Movies
Ratings
191
The Best OfferRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 3.5
Breaking the WavesRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
The Great BeautyRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5- Generation WarRated ★ 3.5
The Eighth DayRated ★ 4.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
GORated ★ 3.5
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.0