Series
Ratings
92
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 3.0
RevengeRated ★ 0.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.0
ForeverRated ★ 2.0
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 4.0
- WhitechapelRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 3.5