Movies
Ratings
175
Yes ManRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 2.5
Train ManRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0