Movies
Ratings
735
Patriots DayRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 4.0
LoganRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 1.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 2.0