Movies
Ratings
663
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
O'DessaRated ★ 1.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 3.5