Series
Ratings
385
As You Stood ByRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
The LeopardRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0