Series
Ratings
27
Promise CinderellaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5