Series
Ratings
63
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0