Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
MantisRated ★ 0.5
The KillerRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 1.5
EscapeRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 2.0