Movies
Ratings
29
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5