Movies
Ratings
115
Face/OffRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
CarsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0