Titles you rated
The MegRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
The Last Letter from Your LoverRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0