Movies
Ratings
761
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Miss AmericanaRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5- Love and LeashesRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 2.5