Series
Ratings
51
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0