Movies
Ratings
193
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
A Castle for ChristmasRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Mistress AmericaRated ★ 2.5
The LunchboxRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0