Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0