Movies
Ratings
371
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.5
Batman: Under the Red HoodRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Punisher: War ZoneRated ★ 2.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0