Titles you rated
SKY CastleRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5