Series
Ratings
101
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 1.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
GourmetRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.0