Titles you rated
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 0.5
Dear SisterRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0