Movies
Ratings
15
TitanicRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5