Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.5
UnderwaterRated ★ 2.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Black MoneyRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.0
RememberRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0