Titles you rated
Hello GhostRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
An Officer and a GentlemanRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5