Titles you rated
- The Female Assassins in the PalaceRated ★ 2.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 2.5
Please Love The Useless MeRated ★ 2.5- 주원장Rated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0- Cruel RomanceRated ★ 4.0
Chronicle of LifeRated ★ 2.0
Royal RomanceRated ★ 2.0
Ice FantasyRated ★ 3.0
Good TimeRated ★ 2.0
Princess JieyouRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
BromanceRated ★ 1.5- Fall In Love With You AgainRated ★ 5.0
- Mother GamesRated ★ 5.0
- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5