Movies
Ratings
286
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 1.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0