Movies
Ratings
244
The ImpossibleRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The CallRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.0
The True-taste ShowRated ★ 3.5
...ingRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 3.5
Diary of JuneRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 2.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0