Movies
Ratings
577
ParasiteRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0