Movies
Ratings
432
ParasiteRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Miss StevensRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 3.0
To Each His OwnRated ★ 2.0
RoomRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0