Movies
Ratings
512
JokerRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
BlockersRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
UpgradeRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 4.5
The Scarlet LetterRated ★ 2.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 0.5
Into the StormRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 1.0