Movies
Ratings
297
ObsessedRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
A Happy EventRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0