Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0