Movies
Ratings
254
Worst WomanRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
BlindRated ★ 2.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0