Titles you rated
Liar GameRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0