Titles you rated
Point BreakRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The Boys Who Cried WolfRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Man on WireRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
All for the WinnerRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 4.5