Titles you rated
IncendiesRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 2.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Lord of the FliesRated ★ 3.5
AgoraRated ★ 3.5
Three Colors: RedRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.5
Copying BeethovenRated ★ 3.5
Brassed OffRated ★ 4.5
ZeligRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 4.5
ShadowlandsRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 3.5
The King Is DancingRated ★ 2.5
The Invention of LyingRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 3.5
Antonia's LineRated ★ 4.5