Titles you rated
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.0
RunRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Friends with MoneyRated ★ 1.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5