Titles you rated
The Power of the DogRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 5.0
Young AhmedRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Earwig and the WitchRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
IkiruRated ★ 5.0
Eighth GradeRated ★ 4.0
Wish DragonRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Taste of TeaRated ★ 4.0