Series
Ratings
259
EuphoriaRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
HildaRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 2.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Skam Season 4Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Skam Season 2Rated ★ 4.0
Skam Season 1Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5